12.09.2017 09:45

VZ Memoriál Stanislava Hloucha 8. - 10. 9. 2017

Výsledkový listina:

Výsledková_listina_MSH 2017.pdf

 

VZ   jako    7.ročník memoriálu Stanislava Hloucha

První  dojmy z VZ  MSH

Je pátek 8. Září 2017, těsně po poledni  přijíždím do obce Kobylí na Moravě  a nad kopcem osázeným vinicí  zvaný od nepaměti  Lácary  svítí  sluníčko.Těším se na setkání  již  se starými přáteli z MS Kobylí  na Moravě.Při  výstupu z auta mě nádherně zavoní  maso na kotlíku u kterého  sedí  starší z bratrů Svobodových ve své  typické  zástěře.Srdečně se vítáme, ruka podání a přátelské poplácání od všech  přátel myslivců, kteří  se budou  následující  víkend starat o naší kynologickou  rodinu.Z lesa od Lácar vychází parta myslivců a to  sluníčko  na obloze se převtěluje do očí  kamaráda Luboše Blažka.Nevím jak to tento člověk dělá,ale jeho úsměv je nádherně pracovitý.Hospodář místního  MS a kynolog tělem a duší a jeho  rozzářený obličej hlásí  vše připravené.S ekonomkou Janou Malou  jejím  přítelem Jaroslavem a také s Jupem  začnem připravovat tiskové  středisko pro zdárný průběh 7. Ročníku Memoriálu  Stanislava Hloucha.Tentokrát s počítačovým expertem a členem výboru KO přítelem Františkem Konečným.Z vinic se vyloupne světlý offroad a přijíždí vedení  memoriálu z obhlídky revíru a míst kde se budou konat všestranné zkoušky. Srdečné objetí od ředitele memoriálu a člověka s rovným srdcem Vítka Svobody je na místě.V kuchyni se mihne krásná blondýnka, manželka ředitele i tam letí podání  rukou a přátelské úsměvy.Starší  z bratrů Svobodových  hlásí letos za vše může tato žena  a má  pravdu, protože svíčková nebo směs kotlíkových  mas je snad z grandhotelu.

Vítám se s vrchním rozhodčím přítelem Františkem Zahradníčkem, kamarád Broněk Procinger přijíždí od vody a i on co  by správce memoriálu hlásí  vše připravené.Kolem 16 hodiny dojíždí ostatní  rozhočí, všechny jménem KKO vítám, zvláštní objetí patří  dávnému príteli  Jendovi  Tomanovi.

Počítač jede na plné obrátky, Franta Konečný  a Jana Malá  zadávají poslední  informace a vše se připravuje na neoficiální zahájení a losování  7. Ročníku  Memoriálu  Stanislava Hloucha.

O průběhu zkoušek z pozice neztranné vás budu informovat v dalším příspěvku.

Vítězem 7. Ročníku MSH se stala Charka z Černých blat vedená  Jiřím  Pospíšilem   491 bodů.

 

Zdenek  Putna

autor je členem výboru KKO z.s.

—————

Zpět


Kontakt

Klub krátkosrstý ohař z. s.

Lešanská 1176/2A
141 00 Praha - Chodov


Číslo účtu: 1349982339/0800